Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

23.5.2016 18:30

Debata: „Czech EU Policy – Priorities and Expectations“

Rádi bychom Vás jménem Institutu pro Evropskou politiku EUROPEUM pozvali na debatu s názvem „Czech EU Policy – Priorities and Expectations“, kde jako hlavní mluvčí vystoupí pan Lubomír Zaorálek, ministr zahraničních věcí České republiky. Debata se uskuteční v pondělí 23. května 2016 od 18:30 na Stálém zastoupení České republiky při EU na adrese Rue Caroly 15, 1050 Brusel, a bude zároveň příležitostí pro oficiální zahájení činnosti bruselské kanceláře Institutu pro evropskou politiku EUROPEUM. Po akci bude následovat lehké občerstvení. Registrace je povinná.

V diskuzi vystoupí Lubomír Zaorálek, ministr zahraničních věcí České republiky, Jan Zahradil, poslanec Evropského parlamentu a předseda Aliance evropských konzervativců a reformistů (AECR), Ladislav Miko, zástupce generálního ředitele pro zdraví a spotřebitele v Evropské komisi a Steven Blockmans, vedoucí výzkumu zahraniční politiky EU v Centre for European Policy Studies (CEPS).

Další podrobnosti a údaje pro přihlášení najdete v pozvánce v příloze. Registrace je povinná, prosíme, vyplňte formulář nebo napište na europeum@europeum.org.

 

Kdy: pondělí 23. května 2016 od 18:30

Kde: Stálé zastoupení České republiky při EU, Rue Caroly 15, 1050 Brusel

 

    

Místo konání:

Stálé zastoupení České republiky při EU, Rue Caroly 15, 1050 Brusel

Datum:

23.5.2016 18:30

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala