Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

18.6.2012 18:00

Diskusní panel o životě a díle Václava Havla

Srdečně zveme na setkání „Václav Havel občan“, kde budou o osobnosti tohoto neobyčejného člověka a prezidenta diskutovat pozvaní hosté.

Během setkání se bude v 18.00 hodin konat také vernisáž výstavy fotografií s ústředním tématem „Václav Havel“. Od 18.30 hod. se budou moci návštěvníci zúčastnit diskusního panelu, jehož tématem je nakladatelstvím Wydawnictwo Agora vydaná kniha esejů Václava Havla: Siła bezsilnych i inne eseje. Mezi panelisty budou vynikající překladatel české literatury Andrzej Jagodziński, politik a představitel opozice v dobách PLR  Jan Lityński. Z Čech se zúčastní mluvčí Charty ´77, spoluzakladatel Občanského fóra, biskup Václav Malý. Diskusi povede kněz Tomasz Dostatni.

Kniha Siła bezsilnych i inne eseje, které vydalo na podzim loňského roku nakladatelství Wydawnictwo Agora ve spolupráci s Českým centrem ve Varšavě, Centrem Prof. Bronisława Geremka, městem Vratislaví a sdružením Nowa Europa Wschodnia, je obsáhlým výborem nejvýznamnějších textů Václava Havla z let 1969-2009.

Více informací o knize: http://warsaw.czechcentres.cz/program/travel-events/vaclav-havelagora/

Místo konání:

Siedziba Gazety Wyborczej, Warszawa, ul. Czerska 8/10

Datum:

18.6.2012 18:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala