Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

23.11.2012 - 25.11.2012

Kapela Lesní zvěř na Evropských hudebních trzích ve Varšavě

24-25 listopadu 2012 proběhnou ve Varšavě Evropské hudební trhy „Co jest Grane“. Vystoupí tu i česká kapela z Brna, Lesní zvěř.

Letošní trhy, European Music Fair, začnou 23. listopadu a potrvají tři dny. V jejich průběhu se v Teatrze Dramatycznym a v Teatrze Studio budou konat koncerty hudebních skupin z celého světa. Trhů se zúčastní zástupci polských i mezinárodních hudebních vydavatelství, koncertní agentury, novináři, manažeři, distributoři, výrobci hudebních nástrojů a samozřejmě hudební fanoušci. Čeká na ně na třech scénách 70 koncertů, setkání s výjimečnými hosty, workshopy a diskusní panely. Trhy se budou konat v Paláci kultury.

Podrobný program akce bude dostupný už za několik dnů.

Otevírací hodiny Hudebních trhů:
24-25 listopadu: 11:00-19:00

Hodiny konání koncertů:
23-25 ​​listopadu: 19:00

Vstupenky na Evropské hudební trhy a na konferenci, která na něj navazuje, budou podle organizátorů k dispozici u vchodu v době konání veletrhu.

Lístky na koncerty se mají brzy objevit v předprodeji.

Lesní zvěř – hudební skupina, jejíž základ tvoří trio Jura Hradil (klavír, hammond, synth), Miloš Rejsek (vokály, melodika, brumle, delay a modulace) a Martin Čech (bicí, tabla, perkuse). Toto trio volně doplňují trumpetisté Marek Steyer a Tomáš Pavla. Výsledkem je energická hudba, která jde přes hlavu, která dává ze sebe to nejsyrovější a překračuje samu sebe. Zpěv, hlukové plochy, smyčky živých nástrojů, trubka a bicí vystupují vůči klávesám jako rovnocenní partneři – slova nebo melodie mají stejnou váhu jako hudební plochy. Miloš Rejsek: „Nu‐jazz nechápeme nutně jako hudbu spojenou s jazzem, je to jen východisko plné svobody, které se právě nenechává omezovat nějakými stylovými škatulkami, a umožňuje nám nespoutaně využívat vlastní představivost. Pro nás, stejně jako pro kohokoli, kdo se rozhodne s námi trávit čas, je to čistě žitková hudba a dobrodružství.“ 

Koncert je zrušen

 

Místo konání:

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa

Datum:

Od: 23.11.2012
Do: 25.11.2012

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala