Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

30.11.2020 19:00

EUNIC-DokuMontag: Südamering / Kruh

EST 2019, 93 min., původní znění / anglické titulky, Režie: Margit Lillak

Na základě usnesení spolkových a zemských vlád v boji proti pandemii koronaviru zůstane i České centrum v listopadu uzavřeno veřejnosti. Akce se tak bohužel nemůže uskutečnit podle původního plánu. Pracujeme na tom, abychom ji přesunuli do online formátu, nebo našli pozdější termín. Jakmile budeme mít více informací, najdete je zde. Pevné zdraví všem!


 

Ve svém druhém celovečerním dokumentárním filmu, který měl v roce 2019 mezinárodní premiéru na filmovém festivale Ji.hlava, sleduje estonská režisérka a scenáristka Margit Lillak skupinu rodičů s dětmi, která se v létě 2014 rozhodne opustit dosavadní městský život a založí na venkově první estonskou ekologicky udržitelnou komunitu.

Následuje video-rozhovor s režisérkou (v anglickém jazyce)

EUNIC událost ve spolupráci Estonského velvyslanectví v Berlíně a Českého centra Berlín

Vstup zdarma, vzhledem k pandemii koronaviru je kapacita akce omezena a je nutné se na ni předem registrovat zde https://suedamering.eventbrite.de. Upozorňujeme, že vstup po začátku akce není možný

Při návštěvě Českého centra prosím dbejte na naše aktuální hygienická opatření.

 


 

V průběhu akce fotografujeme za účelem zveřejnění na naší internetové stránce nebo na našich účtech na sociálních sítích Facebook, Twitter, Instragram a Youtube. Svojí účastí na akci vyjadřujete souhlas se zveřejňováním fotografií, na kterých můžete být také vy. Pokud s tím nesouhlasíte, sdělte to prosím naší fotografce/našemu fotografovi nebo někomu z našich zaměstnanců.

 

Místo konání:

Wilhelmstraße 44 / vstup Mohrenstraße
10117 Berlin
Německo

Datum:

30.11.2020 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce

dní předem