Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

9.10.2018 19:00

Filmový cyklus 1918-2018: Miluj ma alebo odíď

Slovenský snímek „Miluj ma alebo odíď“ promítneme v Českém centru 9. října 2018 v 19:00. Promítání je součástí filmového cyklu věnovaného klenotům české a slovenské kinematografie v rámci oslav 100. výročí založení republiky a probíhá ve spolupráci s Velvyslanectvím České a Slovenské republiky pravidelně každý měsíc do konce letošního roku.

Tři kamarádky středního věku se během dámské jízdy na venkově rozhodnou oslavit rozvod jedné, narozeniny druhé a novou sexuální avantýru třetí. Kromě maďarské matky právě rozvedené Zuzy se na chalupě nečekaně objeví i její odstrčená šestnáctiletá dcera z prvního manželství. Mezi zahořklou Zuzou a rebelující Mirou panuje nevraživý vztah. Dívka se v zoufalé touze být milována a zároveň se pomstít krkavčí matce pokusí svést Zuzina exmanžela Milana, jenž sem přijel kvůli prodeji chalupy… Intimní třígenerační drama vypráví o ženách, jež dychtí po lásce, vzájemně se ale zraňují na těch nejcitlivějších místech. (anotace z filmového festivalu Finále Plzeň)

Film bude uveden ve slovenském znění s anglickými titulky.

Kdy: 9. října 2018 v 19:00

Kde: České centrum Tokio (kinosál Velvyslanectví ČR v Tokiu)

Vstupné zdarma (zájemce prosíme o registraci na e-mailovou adresu cctokyo@czech.cz, uveďte prosím své jméno a počet účastníků). 

Místo konání:

2-16-14 Hiroo
150-0012 Tokio, Shibuya-ku
Japonsko

Datum:

9.10.2018 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala