Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

17.1.2014

Kytlický ochotnický spolek vystoupí s představením Hodinový Hoteliér v Bruselu

Zastoupení Ústeckého kraje, Zastoupení Plzeňského kraje a Český krajanský spolek Beseda pod záštitou velvyslance České republiky v Belgii Ivo Šrámka, vás srdečně zvou na inscenaci Hodinový Hoteliér Pavla Landovského v provedení Kytlického ochotnického spolku v režii Heleny Albertové dne 17. ledna 2014 od 19:30h v divadle Tomberg.

Kytlický ochotnický spolek působí na jevišti od roku 1996 a nastudoval inscenaci Pavla Landovského, českého dramatika a herce, Hodinový Hoteliér. Dvojice svérázných mužů poskytuje za úplatu svůj byt jednomu páru milenců Autor rozehrává komedii o pošetilostech lidského chování a snaze těžit ze všeho a ze všech. Charaktery postav mají „pábitelské“ rysy a dialogy nesou charakter nekonvenčně plebejského pohledu na každodenní realitu.

Hodinový Hoteliér

dramatik: Pavel Landovský
režie: Helena Albertová
Hrají: Vít Vejražka, Karel krejčí, Kateřina Trylčová, Petr Kubát

Představení trvá 90min. bez přestávky. Před ním a po něm budete mít možnost zakoupit si občerstvení a nápoje v caféterii. Počet míst je omezen, proto si vstupenku raději rezervujte na spolek@beseda.be. Vstupné je 8EUR předem na účet Besedy BE26 3630 3022 4129. Při platbě na místě je vstupné 12EUR.

Kdy : 17. ledna 2014
Kde : divadlo Tomberg, Hôtel Communal, Avenue Paul Hymans 2, 1200 Woluwe-St-Lambert.

Místo konání:

Datum:

17.1.2014

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala