Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

30.5.2020 - 31.5.2020

Stockholm International Comics Festival Online

Sníte o tom, že byste si jednou vytvořili svůj vlastní komiks? Že nevíte jak na to? Pak právě vám České centrum ve Stockholmu společně ve spolupráci s Mezinárodním komiksovým festivalem představí českou komiksovou přebornici Toy_Box!

Kdo je Toy_Box? Toy_Box je úspěšná komixová kreslířka, malířka a ilustrátorka s vášní pro street art! Je držitelkou ceny Muriel a Zlaté stuhy za autorskou knihu Moje kniha Vinnetou, která je inspirována tématem přátelství a fantazie, které je silnější než smrt. Tímto komiksovým debutem se neodmyslitelně zapsala na českou komiksovou scénu.

Poslední květnový víkend se můžete těšit na její jedinečnou online přednášku, při níž se necháme inspirovat nejen komiksovými trendy, ale i současnou tvorbou, kde vám tato umělkyně srozumitelně vysvětlí, jak v procesu tvoření komiksu postupovat, a to od prvních nápadů až přes tvorbu komiksu samotného! Zároveň vám bude představena její unikátní Komiksová učebnice komiksu, která je určena pro všechny fanoušky komiksu, kteří mají zájem o vlastní tvorbu, a to bez ohledu na věk. Komiksová učebnice komiksu není jen příručkou, nýbrž originální komiksový autoportrét. 

Tak se společně s námi pojďte ponořit do světa komiksu a nezapomeňte se 31. května ve 12:00 hod. připojit!

Více informací o programu a živém vysílání naleznete na kulturhusetstadsteatern.se/seriefestivalen nebo facebookové stránce https://www.facebook.com/kulturhusetstadsteatern. Žívá vysílání všech hostů budou probíhat od 30. - 31. května vždy od 11-16 hod.

Pro více informací sledujte náš Facebook: http://www.facebook.com/tjeckiskacentretsthlm 


 

 

Místo konání:
ONLINE
Datum:

Od: 30.5.2020
Do: 31.5.2020

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala