Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

22.11.2019 20:00

Lauri Kadalipp Social Jazz

22.11.2019 : Při příležitosti festivalu Jazzy Colors 2019 představí Estonsko saxofonistu Lauri Kadalipp, který ve své skupině spojil nejúžasnější mladé estonské jazzové hudebníky- Allan Järve, Kirke Karja a Tõnu Tubli.

ALLAN JÄRVE TRUMPETA & KŘÍDLOVKA 
LAURI KADALIPP TENORSAXOFON & KLÁVESY
KIRKE KARJA FENDER PIANO FENDER RHODES & KLÁVESY
TÕNU TUBLI BUBNY

Společně jsou inspirováni známými jazzovými hity avšak vytvářejí i své vlastní výtvory. Zároveň hledají inspiraci ve standardech, R'n'B a ve všem, co moderní hudba může nabídnout. Někdy agresivně, někdy jemně se zvuky nástrojů mísí s jemnými rytmy a barevnou, až překvapující harmonií. Nechte se unést na vlnách jejich prvního alba Feels.

http://www.laurikadalipp.com/

Za spolupráce s Estonským velvyslanectvím.

Paris-Prague jazz club


Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města, ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, tradičním pařížským centrem jazzu již od 50. let 20. století. Svou činnost započal v listopadu 2001, v období, kdy ovšem jazz z této čtvrti téměř vymizel. Dd té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii a je jistým paradoxem - a naší velkou hrdostí!-, že zrovna Češi značnou mírou přispěli ke znovuzrození jazzu v jeho pařížské tradičníé kolébce. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání (nejen) mladých Franouzů s Čechy i Slováky. Budete si u nás moct dát něco mělého k jídlu a mimo jiné u nás najdete nejlepvnější české pivo ve Francii!

Přidružený dramaturg: David Rolland.

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci (mimo školní prázdiny).
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

Rezervace na: https://www.yesgolive.com/jazzycolors/andre-carvalho-group-portugal

Vstupné: 5 €.

Snížené: 3 €.

 

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

22.11.2019 20:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala