Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

3.7.2005 0:00 - 5.7.2005 0:00

London Interiors

Veletrh London Interiors na výstavní ploše představuje kolekce nejlepšího nábytku, bytového zařízení, krytin a obložení a bytových doplňků.

 

Jednou ze zahraničních sekcí je „Czech Design Area“. Tato část je zřízena pro czechdesign.cz, který byl vybrán na základě předchozích výstavy samotnými organizátory. 

 

czechdesign.cz bude prezentovat 9 designérů mladé generace. Koncepce výstavy je podřízena zaměření veletrhu, tedy nábytek a bytové doplňky. Všechny prezentované práce se chystají, nebo vyrábějí v sériích.

 

Novinkou je křeslo a stolky z kolekce Martina Surmana, svítidla Kataríny Fulínové z plexiskla nebo stojánky na cd od Štěpána Jílka. Oba tyto interiérové doplňky spolu s věšákem Jaroslava Juřici odkazují na jeden ze současných trendů; jednoduché předměty z deskového materiálu, které svůj tvar získají vtipným složením.

 

Svoji premiéru mají v těchto dnech v Mnichově textilní rolety Halky Maršákové na přehlídce designu Design Parcours, které budou dominantou výstavy v Londýně.

 

Nebude také chybět kolekce od Jerryho Kozy, jeho křeslo „Kotrmelec“ nedávno získalo své místo v knize o stovce nejlepších prací Čech z oblasti designu. Sklo prezentuje Markéta Varádiová broušenými talíři.

 

 

www.londoninteriorsevent.com

 

Místo konání:

30 Kensington Palace Gardens
W8 4QY Londýn,
Velká Británie

Datum:

Od: 3.7.2005 0:00
Do: 5.7.2005 0:00

Organizátor:

LI


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala