Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

31.5.2018 - 2.6.2018

Markéta Černá a Michal Caban míří do Izraele.

Režisérka a scénaristka Markéta Černá, společně s choreografem a režisérem Michalem Cabanem budou ve dnech 31.-2.6.2018 čestnými hosty Izraelského festivalu v Jeruzalémě. Akce proběhne za spoluúčasti Českého Centra, Izraelského festivalu a Ministerstva zahraničních věcí Izrael.

Michal Caban

ŘEDITEL SPECIÁLNÍCH UDÁLOSTÍ

Michal Caban je režisér, choreograf a scenárista. Spolu se svým bratrem Šimonem založil baletní jednotku Křeč. Kromě toho spolupracuje s dalšími tanečními a divadelními společnostmi i s hudebními skupinami jak v České republice, tak i v zahraničí. Několik let je zodpovědný za doprovodné akce na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Jeho televizní program KusPoKusu (kus po kusu) získal ocenění na zahraničních festivalech a čestné uznání v ITF Golden Prague. Již více než 10 let navrhuje vizuální styl slavnostního udílení českých reklamních cen Louskáček a pomohl uspořádat speciální akce pro značky jako Rama, Opavia, Alfa Romeo a mnoho dalších.

http://new.cabani.cz/

 

Markéta Černá

REŽISÉRKA a SCÉNARISTKA

režie: Praha má lásko, Děti 50.let, Rande ve třech, Spolubydlící

Markéta Černá se narodila v roce 1980 v Chlumci nad Cidlinou. Vystudovala Soukromou VOŠ filmovou v Písku. Poté pokračovala ve studiu na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde právě ukončuje magisterský program „Mediální studia a žurnalistika“. Během tohoto studia absolvovala půlroční stáž v redakci zpravodajství ČT Brno. Nyní studuje na pražské FAMU, na katedře scenáristiky a dramaturgie. 

 

Partneři:

 

Místo konání:
Jerusalem
Datum:

Od: 31.5.2018
Do: 2.6.2018

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala