Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

7.7.2018 17:30

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid: módní návrhář Adam Kost představí svoji kolekci na výstavišti IFEMA

Mladý český módní návrhář Adam Kost představí svoji kolekci v rámci International Designer Exchange Programe na Mercedes-Benz Madrid Fashion Week 7. července od 17.30h na madridském výstavišti IFEMA.

Adam Kost je od roku 2015 studentem UMPRUM Ateliéru designu oděvu a obuvi. Ještě před vstupem na vysokou školu se stal finalistou start-up MBPFW 2013 s kolekcí Kontinuální nicota. V roce 2017 prezentoval dámskou kolekci inspirovanou přesahem oblečení severoamerických indiánů do současného oděvu v rámci VAN GRAAF Junior Talent 2017. V roce 2017 se rovněž účastnil soutěže Baťa Young Designers Challenge, kde vyhrál pánskou kategorii s botou Straight Black. Vítězný model se pak prodával ve vlajkových obchodech značky Baťa po celém světě. Kolekce Adama Kosta jsou určeny mužům s vysokými nároky na kvalitu a osobní přístup. "Stavebními kameny jsou: dokonalý střih, jasně definovaná silueta a jedinečná práce se vzorovanými materiály," říká ke svým kolekcím autor. Adam Kost v kolekcích často míchá kontrastní prvky, které spojuje v harmonický celek.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week a Mercedes-Benz Fashion Week Madrid jsou součástí obsáhlé mezinárodní sítě Fashion Weeků a patří mezi nejvýznamnější události ze světa módy. Fashion Week podporuje a propaguje tvorbu mladých a začínajících designerů na evropské a globální úrovni s projektem Designer Exchange Programe.  

Více informací na:

Adam Kost: http://mbpfw.com/en/designers/adam-kosthttp://mbpfw.com/en/designers/adam-kost

MBFWM: http://mbfwmadrid.ifema.es/

 

Místo konání:

IFEMA - HALL, Parque Ferial Juan Carlos I, Madrid.

Datum:

7.7.2018 17:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala