Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

29.10.2019 18:00

Meetup: Cucumber lemonade No.4

Meetup networkingové setkání nových mladých Čechů v New Yorku v Galerii ČC NY: Okurková limonáda!

Jsi nově v New Yorku? 
Networking na tipy "co musíš zažít v NYC" od místních i čerstvě příchozích v Galerii Českého centra New York.

Jsi student nebo mladý profesionál, který právě přijel do New Yorku a chceš zapadnout do nového prostředí a potkat další podobné lidi?Připravili jsme pro tebe a ostatní sérii neformálních networkingových setkání v Galerii Českého centra New York. Nový program se jmenuje Okurková limonáda. Při tomto osvěžujímcím drinku se můžeme poznat, popovídat a pozvat tě na naše programy pro mladé lidi v Českém centru New York. Těší se na tebe tým Českého centra New York a naši stážisté z českých vysokých škol každé poslední úterý v měsíci od 18:00 hod!

Speciální host:

S radostí oznamujeme, že se k nám na naši čtvrtou Okurkovou limonádu připojí Petr Ludwig - autor jedné z nejprodávanějších českých knih ve Spojených státech, Konec prokrastinace.

Kniha obsahuje jednoduché, vědecky podložené nástroje, jak přestat prokrastinovat. Řeší všudypřítomný problém přeplněných mailových schránek, tisíců nepřečtených upozornění a nesplněných deadlinů. Většina lidí stále není schopna převzít kontrolu nad svým životem a přestat prokrastinovat. Tato kniha proto slouží k tomu, aby Vám pomohla přestat odkládat práci a stát se opět pánem svého času. Autor ukazuje, že přestat prokrastinovat není jen chytrá strategie time managementu, ale jde také o nezbytný krok nutný k nabytí pocitu smysluplnosti a k šťastnějšímu a více naplněnému životu.

 

Kde nás najdeš: 
České centrum New York
321 E 73rd Street (mezi 1. a 2. Avenue)
New York, NY 10021

Metro:
Q na 72. ulici nebo 6 na 68th ulici - Hunter College

Kdy se uvidíme:

29.10. - Meetup: Okurková Limonáda No.4 - RSVP

 Místo konání:

Bohemian National Hall, 321 East 73rd Street
NY 10021 New York
Spojené státy americké

Datum:

29.10.2019 18:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala