Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

18.7.2020 - 19.12.2020

Koncerty hvězd Metropolitní Opery

Metropolitní Opera umožní divákům zažít mimořádná vystoupení nejlepších zpěváků - vysílaných živě online - z takových míst, jako je bývalé opatství v Bavorsku, norský hrad, terasa na útesu s výhledem na Středozemní moře, kostel ve Walesu a historickém sídle ve Washingtonu, DC.

18. července - 19. prosince 2020

CELÝ PROGRAM ZDE

Největší hvězdy Metropolitní opery vystoupí v novém souboru recitálů streamovaných z pozoruhodných míst po celém světě, z nichž každá performance ožije prostřednictvím satelitu a bude snímána několika kamerami. Zatímco Metropolitní opera zůstává zavřena kvůli přetrvávající zdravotní krizi, Met Stars Live in Concert umožní divákům zažít mimořádná sólová a duální představení nejlepších zpěváků - vysílaných živě online - z takových míst jako bývalé opatství v Bavorsku, norský hrad, venkovní terasa na útesu s výhledem na Středozemní moře, kostel ve Walesu a historické sídlo ve Washingtonu, DC.

Série začíná 18. července představením tenora Jonase Kaufmanna, který zazpívá árie opery v bavorském opatství Polling. Další představení zahrnují Renée Fleming, Joyce DiDonato a další.

Vstupenky jsou 20 USD a představení budou k dispozici po dobu 12 dní.


Místo konání:

Online

Datum:

Od: 18.7.2020
Do: 19.12.2020

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala