Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

21.11.2012 19:00

Sólisté Mezinárodní dunajské filharmonie / Vídeňská procházka časem

Poté, co byl kulturní projekt Mezinárodní dunajské filharmonie uveden na Velvyslanectví slovenské republiky a Velvyslanectví Maďarska, se sólisté se svou koncertní řadou představí na Velvyslanectví České republiky. Hudebníci z 5 zemí zahrají díla Antonína Dvořáka, W. A. Mozarta, Franze Schuberta, Franze Liszta, Franze Lehára, Theodora Burkaliho a Ronalda Baumgartnera. Doprovodný program koncertu tvoří módní přehlídka pražské VOŠON (Vyšší odborná škola oděvního návrhářství).

Při naší krátké romantické procházce máme možnost nahlédnout do naší společné dávné i nedávné historie, nechat se inspirovat hudbou, kulturou i významnými architektonickými skvosty, to vše s nádechem lehkosti, elegance a mírné nadsázky. Uvidíme inspirativní procházku nejenom časem, ale i různorodostí tvůrčího přístupu začínajících oděvních designerů. Hledejte  jeden společný  prolínající se prvek  celé přehlídky!

Během koncertu vystoupí:
Luisa Albrechtová, sopranistka/CZ; Katarína Perencseiová, sopranistka/SK; Katharina Schweitel, klarinet/A; Jan Bogdan, violoncello/SK.
Moderátor celé akce: Wolfgang Danzmayr

Rezervace nutná na: vienna@embassy.mzv.cz nebo Fax: (01)8941200 (nejpozději do 20.11.2012).

Na závěr si Vás Velvyslanectví ČR dovoluje pozvat na malé občerstvení.

Ve spolupráci s kulturní platformou Mezinárodní dunajská filharmonie / Internationale Donauphilharmonie, VOŠON a Českým centrem Vídeň.

Místo konání:

Tschechische Botschaft, Penzinger Straße 11-13, 1140 Wien

Datum:

21.11.2012 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala