Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

27.3.2007 0:00 - 5.4.2007 0:00

"New in Czech!"

Výstava fotografií nového českého divadla - Michal Selinger. Výstava představuje fotografie z přehlídky nejzajímavějších inscenací v oblasti fyzického, tanečního, vizuálního, interaktivního, vokálního, nonverbálního a crossover divadla, které byly uvedeny pod názvem "Malá inventura" na konci února 2006 v Praze.

Malá inventura je jedinečnou přehlídkou Nového divadla zahrnující nejlepší scénické projekty uplynulého roku. Čtvrtý ročník nabídl pestrý program - na šesti pražských scénách bylo uvedeno více než 18 inscenací nového divadla.

Festival se uskutečnil v divadle Alfred ve dvoře, v Divadle Archa, v Universálním prstoru NoD, v divadle NABLÍZKO, v Eliadově knihovně Divadla Na zábradlí a v Duncan Centru. Iniciátorem festivalu je Motus, produkce divadla Alfred ve dvoře. Malá inventura je součástí projektu Nová síť zaměřeného na decentralizaci a distribuci projektů z oblasti nezávislé scénické tvorby.

 

Umělci představení v rámci festivalu: Stage Code, Petr Nikl, Lhotákova&Soukup, Handa Gote, Skutr,  Krepsko, Anna Synková, Daniela Klimešová,  Vojta Švejda, Jan Beneš-McGadie.

 

 

Místo konání:

Al. Róż 16
00-556 Varšava
Polsko

Datum:

Od: 27.3.2007 0:00
Do: 5.4.2007 0:00

Organizátor:

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki, České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala