Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Čtení Petra Šestáka ve Lvově

České centrum a umělecký spolek Dzyga pořádají autorské čtení Petra Šestáka ve Lvově.

Promítání filmu Obecná škola na akci Re:vize ve Vinnytsi

V rámci projektu městské rady Re:vize a za podpory Českého centra v Kyjevě se uskuteční promítání filmu Obecná škola ve Vinnytsi.

Intenzivní Konverzační klub v Ivano-Frankivsku

České centrum Kyjev podporuje výuku českého jazyka rodilým mluvčím na Ukrajině. Petr Šesták bude dva týdny intenzivně vést konverzační hodiny pro studenty z univerzity v Ivano-Frankivsku....

Mezinárodní výstava World Edu 2016

V Kyjevě proběhne výstava "Vzdělání a kariéra", kde České centrum poskytne všem zájemcům informaci o vzdělávání v ČR a kurzech českého jazyka.

České čtvrtky spolu s Knihkupectvím Є

České čtvrtky spolu s Knihkupectvím Є organizují promítání českých filmů pro krajany, studenty češtiny a všechny ostatní zájemce o českou společnost a kulturu.

Promítání filmu Plán na festivalu CANactions

V rámci festivalu CANactions České centrum Kyjev uskuteční přehlídku filmu Plán v Kyjevě.

Photo Days Batumi

V rámci festivalu Odesa/Batumi Photo days České centrum Kyjev uskuteční workshopy českého fotografa Tomáše Hrůzy ve Lvově, Kyjevě a Oděse.

Tady na jihu CZ

České centrum Kyjev a nakladatelství Větrné mlýny představují Román Olese Uljanenka Tady na jihu v českém překladu

Hra Václava Havla Vernisáž ve Lvově

V roce 2016 si Česká republika připomene nedožité osmdesáté narozeniny Václava Havla. Inscenace jeho divadelní hry "Vernisáž" bude mít premiéru ve Lvově.

Premiéra filmu V paprscích slunce na Ukrajině

České centrum Kyjev a festival dokumentárních filmů Docudays představují premiéru filmu V paprscích slunce na Ukrajině.

České čtvrtky ve Lvově

Každý čtvrtek České centrum Kyjev pořádá pro krajany, studenty češtiny i zájemce o českou kulturu setkání s českými hosty.

České čtvrtky v Dněpropetrovsku

Každý čtvrtek v Dněpropetrovsku České centrum organizuje promítání českých filmů pro krajany, studenty češtiny a všechny ostatní zájemce o českou společnost a kulturu.

Knížní Arzenál Kyjev

V Kyjevě proběhne nejvýznamnější knižní veletrh Ukrajiny Knižní arzenál, tradiční mezinárodní událost významně ovlivňující zdejší trh knihami a přilehlý provoz vůbec.

České knihy Ukrajině

České centrum v Kyjevě pořádá sbírku knih pro ukrajinské knihovny a univerzity.

Český design na Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

Český módní návrhář Jiří Kalfař bude prezentovat svou novou kolekci pro podzim.zimu 16.17 na prestižní události Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Přehlídka bude prezentována pod záštitou Fashion...

Mezinárodní výstava Kariéra a vzdělávání v Minsku

V Minsku proběhne výstava "Vzdělání a kariéra", kde České centrum poskytne všem zájemcům informaci o vzdělávání v ČR a kurzech českého jazyka v Bělorusku.

Petice: přejmenování bulváru v Kyjevě na počest Václava Havla

České centrum Kyjev se v rámci kampaně "Bulvár Václava Havla" připojuje ke sběru podpisů pro přejmenování bulváru Ivana Lepse na počest Václava Havla.

Ukrajinské číslo časopisu RozRazil

Nakladatelství Větrné Mlýny vydalo časopis RozRazil věnovaný Ukrajině. Kulturní magazín přináší aktuální recenze, reportáže a fotografie z ukrajinských měst.

Rodilí mluvčí na Ukrajině

České centrum Kyjev zajišťuje výuku českého jazyka rodilými mluvčími na Ukrajině. Lektoři přijíždí na tříměsíční výuku do Kyjeva, Lvova, Charkova a Dněpropetrovsku.

Kalendář 2016 : Vzkaz Ukrajině

České centrum v Kyjevě požádalo přátele a partnery z České republiky, aby napsali vzkaz Ukrajině. Výsledky byly publikovány v kalendáři na rok 2016.

115 116 117 118 119 120 121 122 123 124


Naši partneři

DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI:

Naši partneři

DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI: