Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

The Miner

Hraný film slovinské režisérky Hanny Slak bude promítán v Regensburgu a Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Ruben Brandt, Collector

Maďarský animovaný film režiséra Milovana Krstiće bude promítán v Mnichově a Regenburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

My Last Year as a Loser

Režijní debut slovinské režisérky Uršy Menart bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Łódź on Tour

Pět studentských krátkých filmů bude představeno v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA. Akce se bude konat ve spolupráci s filmovou školou v Lodži.

Pardon

Historické drama polského režiséra Jana Jakuba Kolskiho bude promítáno v Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Corpus Christi

Třetí film polského režiséra Jana Komasy bude promítán v Mnichově a Regenburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Genesis

Sociální drama maďarského režiséra Árpáda Bogdána bude promítáno v Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Tiché doteky

Režijní debut Michala Hogenauera bude promítán v Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Dálava

Dokumentární film Martina Marečka bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Budiž světlo

Sociální drama slovenského režiséra Marka Škopa bude promítáno v Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Ostrým nožem

Politický thriller slovenského režiséra Teodora Kuhna bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Poslední autoportrét

Slovenský dokumentární film Marka Kuboše bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Filmový festival MITTEL PUNKT EUROPA 2020

Začíná nové desetiletí a my opět zveme, vybaveni aktuálními produkcemi z pěti zemí,  na objevnou filmovou cestu do středu Evropy. Vydáme se z Prahy přes Bratislavu a Budapešť až do Varšavy, do...

Karel, já a ty

Poetický celovečerní debut Bohdana Karáska bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Žena mezi vdechnutím a vydechnutím

Německá premiéra slavného fotografického cyklu Dany Kyndrové: Do 5. března 2020 bude výstava černobílých fotografií žen k vidění v Českém centru Mnichov.

Mars

Poeticko-absurdní sci-fi komedie režiséra Benjamina Tučka bude promítána v mnichovském kině Arena.

Mezi Prahou a Mikulovem. Židé v českých zemích

Prezentace německého překladu knihy "Prague and Beyond: Jews in the Bohemian Lands" o dějinách Židů v českých zemí. Večer bude moderován novinářem Petrem Brodem.

První státní navštěva: Havel v Mnichově

Pódiová diskuse na téma první státní návštěvy Václava Havla se bude konat v literárním domě v Mnichově. Hosty budou Bernd Posselt, Milan Horáček a Michael Žantovský. Večer bude moderován Danielem...

Odcházení

Kancléř Vilém Rieger ztrácí svoji vlastní identitu a bezpečnost po odchodu ze své funkce: režijní debut Václava Havla, založen na stejnojmenné hře, bude promítán v mnichovském kině...

Cirkusárium

Loutkové divadlo v německém a českém jazyce pro dětské publikum v Mnichově a ve Speinshartu.

1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362


Naši partneři

DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  PARTNEŘI:
Naši partneři

DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  PARTNEŘI: