Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Zrušeno: Wooden Rhapsody

Výstava v Českém centru Mnichov v rámci autorského šperku „Schmuck“ na Mezinárodním veletrhu řemesel. Kurátorka: Julie Bergmannová.

Zrušeno: On the Road

Výstava v Českém centru Mnichov představí práce české autorky Evy Eisler a jejích studentů a absolventů z ateliéru K.O.V. (koncept – objekt – význam) na pražské UMPRUM.

Zrušeno: Mezinárodní soutěž Gabriely Beňačkové

Mezinárodní pěvecká soutěž Gabriely Beňačkové, pojmenovaná po legendární sopranistce, je prestižní událostí, která má v Mnichově již svou tradici. V prvním kole prezentují mladí účastníci jejich...

Zrušeno: Karol Sidon: Sen o mém otci

Český vrchní rabín Karol Sidon představí v Mnichově a Augsburgu německý překlad svého románu z roku 1968 „Sen o mém otce“.

Bad Poems

Ironická komedie maďarského režiséra Gábora Reisze bude promítána v Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

The Miner

Hraný film slovinské režisérky Hanny Slak bude promítán v Regensburgu a Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Ruben Brandt, Collector

Maďarský animovaný film režiséra Milovana Krstiće bude promítán v Mnichově a Regenburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

My Last Year as a Loser

Režijní debut slovinské režisérky Uršy Menart bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Łódź on Tour

Pět studentských krátkých filmů bude představeno v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA. Akce se bude konat ve spolupráci s filmovou školou v Lodži.

Pardon

Historické drama polského režiséra Jana Jakuba Kolskiho bude promítáno v Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Corpus Christi

Třetí film polského režiséra Jana Komasy bude promítán v Mnichově a Regenburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Genesis

Sociální drama maďarského režiséra Árpáda Bogdána bude promítáno v Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Tiché doteky

Režijní debut Michala Hogenauera bude promítán v Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Dálava

Dokumentární film Martina Marečka bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Budiž světlo

Sociální drama slovenského režiséra Marka Škopa bude promítáno v Mnichově v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Ostrým nožem

Politický thriller slovenského režiséra Teodora Kuhna bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Poslední autoportrét

Slovenský dokumentární film Marka Kuboše bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Filmový festival MITTEL PUNKT EUROPA 2020

Začíná nové desetiletí a my opět zveme, vybaveni aktuálními produkcemi z pěti zemí,  na objevnou filmovou cestu do středu Evropy. Vydáme se z Prahy přes Bratislavu a Budapešť až do Varšavy, do...

Karel, já a ty

Poetický celovečerní debut Bohdana Karáska bude promítán v Mnichově a Regensburgu v rámci filmového festivalu MITTEL PUNKT EUROPA.

Žena mezi vdechnutím a vydechnutím

Německá premiéra slavného fotografického cyklu Dany Kyndrové: Do 5. března 2020 bude výstava černobílých fotografií žen k vidění v Českém centru Mnichov.

1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381


Naši partneři

DOPORUČUJEME:

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 
PARTNEŘI: 


Naši partneři

DOPORUČUJEME:

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 
PARTNEŘI: