Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Koncert nejlepších třech žáků Pražské konzervatoře

Tři nejlepší žáci prestižní Pražské konzervatoře přednesou díla B. Marinů, S. Prokofjeva, F. Liszta, B. Smetany, A. Dvořáka, G. Pucciniho, Fr. Lehára a F. Loewe.

Krásy a tajemství České republiky

Výstavu o historii a kultuře českých zemí v souvislosti s evropským kontextem si od 12. do 16. dubna budou moci prohlédnout žáci a návštěvníci střední školy Juan de la Cierva v...

Česká hudba v parku Capricho

Houslové Bennewitzovo kvarteto spolu s klarinetistou Albertem Rodríguezem Acuñou zahrají díla A. Rejchy a A. Dvořáka.

Jan Reich v Lisabonu

Výstava černobílých fotografií Jana Reicha "Praha" se představí portugalskému publiku. Otvírací hodiny pro veřejnost: 15:00 - 23:00.

Koncert u příležitosti vstupu ČR do Evropské unie

U příležitosti vstupu ČR do EU se bude konat v Madridském Ateneu dne 24.4.2004 koncert chlapeckého dětského sboru Boni Pueri. Před koncertem promluví velvyslanec ČR ve Španělsku, Martin Povejšil, a...

Velikonoční koncert

Klavírní kvarteto Ensemble Martinů zahraje díla J. Haydna, B. Martinů, S. Bodorové a A. Dvořáka.

Inaugurační koncert

Koncert Bennewitzova kvarteta zahájí Pět dní setkání mezi Radnicí města Tres Cantos a Českým centrem v Madridu. Zazní díla L. van Beethovena, F. Schuberta, A. Weberna a R. Schumanna.

V. Klimtová : "Pohádkové obrázky a figurky"

Vítězslava Klimtová představuje svoji výstavu figurek a kreseb pro děti. Součástí této výstavy budou dětské dílny, kde si malí návštěvníci budou moci udělat vlastní figurku. Bude představena i nově...

Krásy a tajemství České republiky

Putovní výstava Krásy a tajemství České republiky je součástí kulturního týdne České republiky na Univerzitě Complutense v Madridu, který se koná od 16 do 24 března 2004.

Koncert Ensemble Martinů

V den slavnostního zahájení Kulturního týdne České republiky na Univerzitě Complutense v Madridu zahraje klavírní kvarteto Ensemble Martinů díla B. Martinů, A. Dvořáka a S. Bodorové.

Česká republika - srdce Evropy

V rámci Kulturního týdne České republiky na Univerzitě Complutense se bude konat i audiovizuální prezentace zaměřená na turistická místa naší vlasti.

Musíme si pomáhat

Na závěr Kulturního týdne České republika na Univerzitě Complutense se bude promítat úspěšný český film režiséra Jana Hřebejka Musíme si pomáhat.

Koncert Bennewitzova kvarteta

Houslové Bennewitzovo kvarteto zahraje v kulturním domě Alfredo Kraus v Madridu díla L. Janáčka, J. Turiny a F. Schuberta.

Jan Reich: Praha

Po velkém úspěchu ve Valladolidu se výstava černobílých fotografií "Praha" fotografa Jan Reicha představí také v městě Chinchónu. Slavnostně zahájena bude dne 3. 3. v 19.00 hodin v kulturním domě...

Koncert z Bohémie

České centrum v Madridu ve spolupráci s radnicí města Chinchónu pořádají koncert české hudební formace Bennewitzovo kvarteto. Akt se bude konat 6.3.2004 v 19:30 hodin v divadle Lope de Vegy v...

Jan Reich: Praha

Výstava černobílých kompaktních fotografií.

Vánoční koncert nové Evropy

Dne 20.12.2003 se konal koncert vánoční hudby vstupujících zemí do Evropské unie.

Inaugurační koncert u příležitosti otevření Českého centra v Madridu

Dne 12.12.2003 bylo slavnostně otevřeno České centrum v Madridu. Na programu byl koncert pro housle a klavír manželů Ženatých, po kterém následovalo malé pohoštění se sklednicí vína.

Dokumentární pondělky: sledujte s Českými centry online!

Česká centra ve spolupráci s VOD platformou Dafilms uvádějí speciální cyklus vybraných českých dokumentů, které je možné sledovat on-line vždy každé pondělí v červnu.

Pražské jaro exkluzivně u vás doma

Od 18. 5. 2020 nabídne síť Českých center významný hudební festival on-line do celého světa

281 282 283 284 285 286 287 288 289 290


Naši partneři

DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI:

Naši partneři

DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI: