Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

3.7.2020 - 5.7.2020

Mezinárodní festival jazzové hudby - Petrojazz on-line

Mezinárodní festival jazzové hudby Petrojazz, který se koná 3,4,5. července, bude živě on-line. Přímé vysílaní bude možné sledovat na portálu Ministerstva kultury RF, na stránkách petrojazz.ru, jazzpeople.ru a kanálu "Тeledom". Vysílat jej bude i rádio petrojazz.fm.

Jay Delver, čtyřčlenná kapela z Brna, má na kontě již několik singlů, 2 EP a “homemade” album Stop This Thing!, které vyšlo spolu se 45 minutovým videozáznamem. Ze singlů byly nejvýraznější 6th Avenue Groove, který uspěl v hitparádě Demovnica Radia FM a Piece of Love, který výrazně zabodoval v Startéru Radia Wave. Formace se objevila také v relaci Music room internetové televize Stream.cz a v projektu Black Tone Music.

Mezi nejvýraznější koncertní úspěchy patří vystoupení na Besedě u Bigbítu, United Islands of Prague nebo na festivale Hradecký Slunovrat. Vedle domácích pódií má za sebou několik výletů do sousedních zemí, posledně také koncert v Srbsku v rámci akce Nu sound of Visegrad. 3. května 2019 kapele vyšlo první studiové album s názvem Lonely Online Dragons. To v létě koncertně podpoří například na mezinárodním jazzovém festivalu Nisville Jazz Festival v Srbsku.

 

Místo konání:
Online
Datum:

Od: 3.7.2020
Do: 5.7.2020

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala