Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

10.10.2018 13:10 - 13:40

Chemický inženýr Ivan Souček představí české speciální chemikálie na kongresu CPhl Worldwide v Madridu

Ředitel Svazu chemického průmyslu České republiky vystoupí na kongresu CPhl Worlwide 2018, který se letos koná ve Španělsku na výstavišti IFEMA v Madridu, a 10. října ve 13.10 zde přednese svůj příspěvek na téma výroba speciálních chemikálií v České republice. Této významné akce, která se uskuteční ve dnech 9. -11. října, se rovněž zúčastní zástupci předních českých firem chemického a farmaceutického odvětví, kteří se budou společně prezentovat na českém stanovišti.

Ing. Ivan Souček, Ph.D. působí jako externí profesor na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze a současně  zastává funkci ředitele Svazu chemického průmyslu České republiky. Během své dlouhé kariéry získal ve spolupráci s dalšími odborníky celkem 8 patentů na polymerní technologie. Dále je autorem mnoha článků o polymerních technologiích, rafinaci, biopalivech, vývoji ropného průmyslu a zemního plynu, benchmarkingu a konkurenci. Mimo jiné je také spoluautorem pěti knih, které se věnují řízení projektů, rozhodovacím procesům a strategickému plánování.

Ivan Souček přednese svůj příspěvek v budově Pharma Forum Theatre, která se nachází na Avenida del IFEMA, mezi pavilóny 5 a 6. Na organizaci jeho přednášky se spolupodílí i České centrum Madrid a Velvyslanectví České republiky ve Španělsku.

České stanoviště (pavilon 10, stánek 10K100, růžová zóna Fine Chemicals) pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu představí mnoho českých firem, které se zabývají farmaceutickým a chemickým průmyslem. CPhl Worldwide je nejdůležitější putovní výstava farmaceutického průmyslu na světě, kterou postupně hostí Madrid, Barcelona, Frankfurt n. Mohanem a Paříž.

https://www.cphi.com/europe/

České firmy a instituce, které se účastní veletrhu:

Svaz chemického průmyslu (www.schp.cz)
BorsodChem (www.borsodchem-cz.com)
Lučební závody Draslovka (www.draslovka.cz)
Synthesia (www.synthesia.eu)
ReachSpektrum (www.reachspektrum.eu)
EcoMole (www.ecomole.com)
Riocath Trade (www.riocath.com)

Více informací na  https://www.cphi.com/europe/

 

Místo konání:

Av. Partenón, 5, Madrid

Datum:

10.10.2018 13:10 - 13:40

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala