Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

4.10.2019 19:00 - 20:00

Projekce filmu s živou hudbou na téma science fiction

Natalia Ardis Quartet představí v Českém centru svůj zcela nový projekt - projekci filmu s živou hudbou na téma science-fiction. Jedinečné propojení filmu, televizních seriálů a videoher s jazzem.

Natalia Ardis Quartet je jazzový projekt, který se inspiruje kinematografickými snímky 40. - 50. let a televizními seriály 60. - 70. let. Kombinace instrumentální hudby, kde převažují Hammondovy varhany, a stylu groove nás vrací do jazzu 70. let. Skupina také experimentuje s modernějšími zvuky, jako je elektro, euro techno, drum & bass atd. Kompozice, které se svým složením podobají spíše obrazu. Skupina kombinuje jak vlastní hudbu, kterou doprovázejí projekce z filmů, tak i filmovou hudbu, hudbu televizních seriálů nebo i videoher, kterou si budete moct poslechnout ve formátu koncertu.
19:00 Projekce filmu s živou hudbou na téma sci-fi: Natalia Ardis Quartet, 45 minut, Janáčkův sál
21:00 Koncert: 2 sady po 45 minutách,
Natalia Ardis je zpěvačka, instrumentalistka a skladatelka. Začínala v Paříži v klubu La Bellevilloise v duu s varhanistou a klavíristou Rémim Collinem. Poté cestovala po celé Francii a od roku 2015 působí v zahraničí buďto v duu nebo v rámci Natalia Ardis Quartet.
Natalia Ardis: elektrická basa, vokály, kompozice, aranžmá
Rémi Collin: Hammondovy varhany (B3), klávesy
Trubka a křídlovka

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

4.10.2019 19:00 - 20:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala