Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

11.5.2016 - 12.5.2016

Royal Spa Kurhotels - Den otevřených dveří

Aktuální nabídky lázeňských a wellness pobytů v moravských městech s mnohaletou lázeňskou tradicí - Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny. S možností získání výhodného bonusu při včasné rezervaci. Prezentace s ochutnávkou lázeňských likérů, oplatek a stejně tak dalších regionálních specialit. Za přítomnosti lázeňského lékaře!

Podnik Royal Spa má v České republice více jak devatenáctiletou úspěšnou tradici a v současné době do něj patří čtyři lázeňská zařízení a jeden wellness hotel v tak známých českých lázeňských městech jako jsou Luhačovice, Mariánské lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves. Většina zařízení odpovídá čtyřhvězdičkovým standardům a nabízí hostům veškerý servis pod jednou střechou – pohodlné ubytování, vynikající kuchyni a prvotřídní kúry a procedury. Royal Spa nabízí svým zákazníkům jak klasické lázeňské pobyty, tak různé druhy wellness pobytů.

Lázeňský hotel MIRAMARE

Hotel Miramare se nachází v klidné oblasti, ale přesto v pohodlné vzdálenosti od centra Luhačovic a spojuje v sobě tři hotely.  Pro lázeňské hosty jsou zde k dispozici dva prameny minerální vody. Hosté Hotelu Miramare si mohou vybírat až z 80 lázeňských a wellness procedur. Všechny hotely, které dohromady nabízí  107pokojů - z toho 52 jednolůžkových, 51 dvoulůžkových a 4 apartmány, jsou nekuřácké.

2 termíny:
11.5. (St) 13.00 - 17.00 hod.
12.5. (Čt) 10.00 - 17:00 hod.

Místo konání:

Herrengasse 17
1010 Vídeň
Rakousko

Datum:

Od: 11.5.2016
Do: 12.5.2016

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala