Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

19.11.2020 - 31.12.2020

Yumi Hayashi - online loutkový workshop

České centrum Tokio připravilo ve spolupráci s japonskou loutkářkou a scénografkou Yumi Hayashi třídílný online workshop, kde se diváci naučí, jak si doma vyrobit loutky z kartonu.

 

V Praze žijící japonská loutkářka Yumi Hayashi natočila během lockdownu sérii videí, ve kterých japonským divákům vysvětluje, jak si z dostupného materiálu může každý snadno vyrobit své vlastní loutky. Tento online workshop pro děti i dospělé je rozdělen na tři části:

  1. Výroba loutky: Silák
  2. Výroba loutky: Královna
  3. Interview s Yumi Hayashi

První část workshopu bude na sociálních sítích Českého centra (YouTube, Instagram, Facebook) zveřejněna 19. listopadu v 18:30 a diváci se v ní naučí, jak si doma vyrobit loutku Siláka. O plánovaném zveřejnění dalších dílů loutkového workshopu Vás budeme informovat zde a na sociálních sítích Českého centra Tokio.

Šablonu k výrobě loutky Silák si můžete stáhnout z odkazu níže.

Jakožto scénografka spolupracovala Yumi Hayashi také na vánočních dekoracích pro obchodní domy Hankyu Umeda v Ósace (Amazing Holiday Theatre) a Queen's Square v Jokohamě (One World Tree). Vánoční program obou obchodních domů bude probíhat až do 25. prosince.

Profil a webové stránky Yumi Hayashi najdete zde: https://cs.yumi-hayashi.com/

Místo konání:
Online
Datum:

Od: 19.11.2020
Do: 31.12.2020

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala