Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.9.2015 9:15 - 10:30

Ředitel Českého centra v Madridu se zúčastní fóra agentury EFE o turismu

Cestovní ruch, hnací síla evropské ekonomiky, je název konference organizované španělskou tiskovou agenturou EFE a velvyslanectvím Spolkové republiky Německo, která se bude při příležitosti 25. výročí znovusjednocení země zabývat dopadem, který měl cestovní ruch na německou ekonomiku. Na fóru, kterého se zúčastní celá řada významných hostů v čele se španělským ministrem průmyslu, energetiky a cestovního ruchu José Manuelem Soriou, vystoupí jako panelista i ředitel Českého centra v Madridu Stanislav Škoda. Konference se koná 15. září od 9:15 dopoledne v konferenčním sálu agentury EFE.

Stanislav Škoda se bude ve svém příspěvku zabývat důležitými změnami, kterými prošel český cestovní ruch v České republice v posledních třech desetiletích, tedy obdobím ovlivněným pádem Berlínské zdi, přechodem k demokracii, rozpadem Československa a vstupem České republiky do Evropské unie.

 Fóra se zúčastní také ředitel agentury EFE, José Antonio Vera, španělský ministr průmyslu, energetiky a cestovního ruchu, José Manuel Soria, ředitel španělské společnosti EFEempresas, Andrés Dulanto či Christian Dreger z neměckého Institutu pro ekonomický výzkum.

 České centrum v Madridu spolupořádá tuto konferenci se španělskou pobočkou CzechTourismu.

 Více na http://www.czechtourism.com/sp/home/ 

Místo konání:

Sede Central Agencia EFE Avda. Burgos, 8 Madrid

Datum:

15.9.2015 9:15 - 10:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala