Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

23.11.2007 0:00 - 0:00

Tereza Stehíiková: The Story of Violet

V této půvabné, překrásně ilustrované povídce jsou zachyceny sny a tužby dětí – a někdy i dospělých – všech dob. Příběh Violky je nadčasový, plný porozumění a blízký všem, kteří hloubají nad podivnostmi „všedního světa“ a nacházejí v něm nevšední kouzlo. Knížka je debutem pozoruhodného osobitého talentu.

 

Knížka pro děti i dospělé

Text a ilustrace Tereza Stehlíková

 

Violka se často sama sebe ptá: „Jak to, že je tam tak krásně? Proč jsou tam všechny barvy zářivější než tady? Proč tomu nemůže být naopak? Proč se ten snový svět zdá skutečnější než svět skutečný?“

 

Tereza Stehlíková se narodila v Praze, ale žije v Londýně, kde absolvovala Royal College of Art a nyní přednáší animaci na University of Westminster. Pracuje jako výtvarnice, spisovatelka a filmová tvůrkyně.

 

Go Together Press je nové nakladatelství, které vydává nízkým nákladem neobyčejné práce jak začínajících, tak mezinárodně uznávaných autorů. Vyhledává rovněž mladé talenty. Jeho pobočka Phoenix bude znovu vydávat starší knihy trvalých hodnot, které už nejsou k dispozici na knižním trhu (www.gotogetherpress.com).

 

40 stran, barevné ilustrace, text v angličtině i češtině

doporučená cena 198 Kč, €9.00

 

Kontakt: Gareth Evans, Tereza Stehlíková

Go Together Press

tel. +44 208 459 0350, mobil +44 7974 572 059, e-mail: info@terezast.com

 

Místo konání:

30 Kensington Palace Gardens
W8 4QY Londýn,
Velká Británie

Datum:

23.11.2007 0:00 - 0:00

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala