Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

28.9.2018 18:00

Speak dating v češtině a dalších jazycích na Evropském týdnu jazyků

V rámci dne otevřených dveří Evropského týdne jazyků organizovaného sítí EUNIC Španělsko zastřešuje německý Goethe Institut v pátek 28. září od 18:00 do 20:00 Speak dating v němčině, češtině, slovenštině, francouzštině, řečtině, maďarštině, italštině, polštině, portugalštině nebo rumunštině.

V rámci 5minutových sezení budou mít účastníci možnost procvičit si své znalosti ze kteréhokoli z uvedených evropských jazyků nebo vyzkoušet jazyk úplně nový a naučit se zcela nové fráze.

Evropská kulturní centra a ambasády sdružené pod organizací EUNIC Španělsko pořádají ve spolupráci se španělskou kanceláří Evropské komise otevřené akce zdarma během celého Evropského týdne jazyků. Chtějí tak veřejnosti přiblížit kulturu a jazyk různých evropských zemí.

Akci Speak dating organizuje Goethe-Institut v Madridu ve spolupráci s Polským kulturním institutem, Slovenskou, Estonskou, Maďarskou, Litevskou a Kyperskou ambasádou, Institutem Camões a Českým centrem v Madridu.

V rámci Evropského týdne jazyků otevřou své dveře veřejnosti také Alliance Française, British Council, Institut Français a Finský iberoamerický institut.

Více informací na http://eunic-espana.eu/.

 

Místo konání:

C/ de Zurbarán 21, Madrid

Datum:

28.9.2018 18:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala