Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

18.12.2019 18:30

Venkovní filmová projekce: Všechno bude (2018)

Navzdory zimě půjdeme proti počasí a na terase Českého centra zrealizujeme venkovní projekci oceněné české roadmovie Všechno bude. Filmová projekce proběhne ve spolupráci se Slovinskou ambasádou v Sofii, která se postará o zahřátí našich těl. K promítání budeme podávat svařené víno, abychom se udrželi v teple a patřičně si užili dílo.

Všechno bude (2018)

Režie: Olmo Omerzu

Scénář: Petr Pýcha

Hrají: Tomáš Mrvík, Jan František Uher, Eliška Křenková, Zdeněk Mucha, Lenka Vlasáková, Martin Pechlát, Štěpán Kozub, Martin Havelka

Všechno bude je drama s komediálními prvky za nímž stojí známý režisér slovinského původu Olmo Omerzu.
Dva mladí náctiletí chlapci utečou z rodného domova a podniknou dobrodružnou cestu napříč zimní českou krajinou. Cestou prožívají různé životní epizody, k nimž se přimotá i sympatická stopařka. Společně si užívají rebelství a svobodu dokud jim jízdu nepřekazí policie. Snímek pracuje s kontrastem dětské fantazie a dospělé reality a nejen pro svůj humor, skvělé herecké výkony a profesionální režii byl oceněn například Českým lvem nebo Křišťálovým globem na MFF v Karlových Varech.

18. prosince v 18:30 v Českém centru v Sofii. 

Film promítneme v českém znění s anglickými titulky ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Sofii a  Velvyslanectvím Slovinské republiky v Sofii.


 

 

 

Místo konání:

Rakovski 100
1000 Sofia
Bulharsko

Datum:

18.12.2019 18:30

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala