Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

3.7.2012 18:30

Vila Tugendhat (architektura)

Zúčastněte se živé debaty se skupinou architektů, historiků a kurátorů, kteří se podíleli na nedávné rekonstrukci kultovní brněnské vily Tugendhat, navrhnuté světoznámým architektem Ludwigem Mies van der Rohe v letech 1928-1930. Vila je jedním z nejlepších příkladů architektury modernismu a památkou UNESCO.

Vstupné: £8.50/£5.50

Více informací a rezervace na www.architecture.com/programmes

Fotografie © David Zidlicky

Tento projekt je součástí programu International Architecture and Design Showcase 2012 (21. června -23. září), pořádaný British Council.

Pořádáno s Královským institutem britských architektů, a organizací Docomomo.

 

 

Tato akce byla součástí Czech Open 2012, doprovodného kulturního programu londýnských olympijských her v roce 2012, jenž společně s islingtonskou radnicí, Českým olympijským výborem, Hl. m. Prahou a dalšími partnery iniciovalo a pořádalo londýnské České centrum.

Projekt Czech Open 2012 uvedl desítky českých výtvarníků, designérů, hudebníků a dalších umělců, kteří ve spolupráci se svými protějšky z Londýna vytvořili řadu společných projektů v galeriích, kinech, ve veřejných prostorách i v rámci londýnských festivalů a přehlídek od března až do konce srpnové paralympiády. Czech Open 2012 se tak stala největší a nejviditelnější českou kulturní prezentací ve Velké Británii za poslední desetiletí.

Místo konání:

6.30 pm; Royal Institute of British Architects, 66 Portland Place, London W1B 1AD

Datum:

3.7.2012 18:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala