Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

1.6.2010 0:00 - 0:00

Výstava „Chopin v Čechách ironicky“ Polsko-české ekonomické setkání v rámci 2. Evropského ekonomického kongresu

Na setkání podnikatelů v Katovicích bude prezentována autorská výstava grafik Osvalda Klappera, člena-zakladatele české Společnosti Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních. Výstava přináší netradiční pohled na osobnost velkého polského básníka klavíru, jehož 200leté výročí narození je letos hlavní kulturní akcí v Polsku. Více informací a podrobný program

V rámci spolupráce a rozvíjení hospodářských kontaktů mezi Českou republikou a Polskem se koná v sídle Slezské kanceláře Velvyslanectví ČR v Polsku v rámci 2. Evropského ekonomického kongresu Polsko-české ekonomické setkání, jehož se účastní představitelé významných českých investorů. Hlavním cílem tohoto setkání je výměna zkušeností v důležitých oblastech česko-polské spolupráce, jakými jsou energetická bezpečnost, dopravní infrastruktura, ochrana životního prostředí a logistika.
O kulturní zázemí se postará České centrum ve Varšavě, které zde představí autorskou výstavu grafik akademického malíře Osvalda Klappera „Chopin v Čechách ironicky“.
účast přislíbili také J. E. Jan Sechter, velvyslanec České republiky v Polsku, Sławomir Majman, předseda představenstva Polské Informační agentury a zahraničních investic, Ivan Jukl, generální ředitel České agentury na podporu obchodu/CzechTrade a Wojciech Kuspik, předseda Polské společnosti na podporu podnikání.

Akce je organizovaná společně s Velvyslanectvím ČR v PR a agenturou CzechTrade.


Místo konání:

Al. Róż 16
00-556 Varšava
Polsko

Datum:

1.6.2010 0:00 - 0:00

Organizátor:

Velvyslanectví ČR v Polsku, agentura CzechTrade


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala