Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

5.6.2010 15:00

Golem

Výtvarná dílna Ivy Ouhrabkové. Ve spolupráci s nakladatelstvím Meander, za přítomnosti jeho ředitelky, Ivany Pecháčkové.

 
 
 
Iva Ouhrabková, sochařka, ilustrátorka a hlavní designérka veletrhu Salón knihy pro děti pořádaného v Liberci vás zve do malého ateliéru, kde budete mít možnost vymodelovat si malou sošku podle knihy Ivany Pecháčkové  Legenda o Golemovi, vydané v nakladatelství Meander.  Podle této legendy je možné oživit Golema tím, že mu na čelo napíšeme kouzelné zaříkadlo.  Rozmyslete si proto dobře, co mu na čelo napíšete, nebo k čemu byste popř. oživlého golema, kterého si s sebou budete moci odnést domů, využili.

Nakladatelství MEANDER je součástí nejúspěšnějších českých nakladatelství pro děti a mládež. Ročně vydává pět až sedm děl, což mu umožňuje věnovat se každému dílu zvlášť  a připravit jeho vydání společně s autory a dalšími umělci. U příležitosti tohoto ateliéru vám ředitelka nakladatelství, Ivana Pecháčková, představí nejkrásnější knihy vydané nakladatelstvím Meandr. V kolekci Pražské pověsti vyšly některé knihy francouzsky, jako např. Ruce pražského jezulátka či Legenda o Golemovi.
www.meander.cz

 


Vstupné: 15 €.
Počet míst omezen na 15 osob.
Rezervace: 01 53 73 00 22 nebo na emailové adrese: ccparis@czech.cz.

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

5.6.2010 15:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala