Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

12.4.2019 17:00

Workshop: Pojďme si zaswingovat!

Přijďte si užít ukázkovou lekci nejjednodušších stepařských a swingových kroků pod vedením choreografky a tanečnice Kateřiny Steinerové. Workshop je vhodný pro děti i úplné začátečníky.

 

12. dubna v 17:00 v knihovně BBLA
RSVP

Muzikálová herečka, zpěvačka, lektorka swingu a choreografka Kateřina Steinerová přijede do New Yorku předvést formou ukázkové lekce, jak se dnes vyučuje swing a step v Evropě. Lektorka provede účastníky workshopu jejich prvním setkáním se swingem a stepem a předvede jim nejzákladnější kroky těchto dvou žánrů. 

Kateřina účinkuje v muzikálech Pomáda, Krysař, Srdcový král, Vlasy a v mnoha dalších. V činohře Zavřete oči, swing přichází ztvárnila dvě nejslavnější herečky československého stříbrného plátna Adinu Mandlovou a Lídu Baarovou. V divadelním zpracování pohádky Františka Nepila Polní žínka Evelínka ztělesňuje hlavní roli.

Po deseti letech působení na swingové scéně si založila vlastní taneční studio Swing Me Baby!, ve kterém se věnuje vlastnímu konceptu výuky Meet Friends Classes.

Její mentorkou je celosvětově známá americká jazzová tanečnice, stepařka a choreografka Terry Brock.

​Kateřina Steinerová choreograficky spolupracovala na filmech Lída Baarová, Red Tails, Anthropoid a Serene a divadelních představeních EXPOp 67, Swingujeme, rejdíme a Barrandovský swing, Margueritte, Sázky z lásky či Zpívání v dešti.

(Photo credit: Besim Mehinbašić)

Kateřina Steinerová official

 


Rezervace propadají 10 minut před začátkem workshopu.

 

 

Místo konání:

Bohemian National Hall, 321 East 73rd Street
NY 10021 New York
Spojené státy americké

Datum:

12.4.2019 17:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala