Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

6.10.2013 - 1.12.2013

XVII Festival di Musica da Camera s Adamem Skoumalem

Sedmnáctý ročník Festivalu komorní hudby nabídne v malebném prostředí Castello di Bentivoglio program plný skvělých umělců, jednu světovou premiéru i dostatek prostoru pro mladé hudebníky. Produkce: Kulturní sdružení “Il Temporale”, Bentivoglio.

 

Kde: Castello di Bentivoglio, via Saliceto 1, Bentivoglio

Kdy: neděle 6/10, 27/10, 3/11, 1/12, vždy v 18:00

Vstupné: 7 €, pro děti do 14 let zdarma, koncert 27/10 zdarma

Infofabio.vicari15@gmail.com

Webhttp://www.iltemporale.it/it/?page_id=11

  • 6. října, Camerata del Concertgebouw (Annebeth Webb, housle; Hein Wiedijk, klarinet; Frank van de Laar, klavír). Program mimo jiné obsahuje i klenot hudby 20. století "Příběh vojáka" od Stravinského.
  • 27. října, Mozart Boys and Girls Orchestra, mladý a velmi talentovaný orchestr z Rovereta. Program obsahuje vzácné provedení koncertu od G. B. Martiniho a ohromující koncert KV219 od Mozarta.
  • 3. listopadu, Quintetto Bibiena, (Giampaolo Pretto, flétna; Alessandro Carbonare, klarinet; Paolo Grazia, hoboj; Roberto Giaccaglia, fagot; Stefano Pignatelli, lesní roh). V programu zazní jedna z vlajkových lodí tohoto uskupení: Péťa a vlk od Prokofjeva
  • 1. prosince, ZHdK, smyčcový orchestr z Univerzity v Curichu, mladý a talentovaný soubor v režii Rudolfa Koelmana. Hudbu speciálně pro tuto událost složil pražský klavírista a skladatel Adam Skoumal, který vystoupí jako sólista.

O festivalu: Nepůjde jen o koncerty, ale také o umění a setkání. Před každým koncertem bude možné navštívit Castello, po koncertu se po dohodě s hudebníky uskuteční "Večeře s umělcem" a na nádvoří bude ke spatření intalace Alberta Montiho Nuvole barocche.

Místo konání:

Castello di Bentivoglio, via Saliceto 1, Bentivoglio

Datum:

Od: 6.10.2013
Do: 1.12.2013

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala